Acil Akücü Telefon

Nerede olursanız olun firmamız 7 gün 24 saat boyunca sizlere profesyonel bir destek sağlamayı hedeflemektedir. Acil akü ihtiyaçlarınıza anında geri dönüş almak için internet sitemizde yer alan iletişim numaraları üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Böylece aradığınız akücü desteğine güvenli bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.        

Acil akü takviye kimi zaman aracın durur pozisyonunda kimi zaman da sürüş halindeyken başınıza gelebilecek bir ihtiyaçtır. Dolayısıyla önceden kontrol etmediğiniz mekanizmalar zamanla başınıza dert olabilmektedir. Bu gibi durumlar yaşamamanız için akü takviyesine ek olarak firmamız bünyesinde test hizmetleri de yer almaktadır. Tüm detaylar hakkında bilgi almak ve bireysel sürecinizi bir an önce başlatmak için siz de bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Acil Akü Servis 

Bulunduğunuz lokasyona en yakın akücü firmasını aramanıza sebep olan ve akünün bitmesini etkileyen pek çok kriter mevcuttur. Bunlardan bazılarını şu şekilde sıralamak mümkündür;
•    Kabloların aşınması 
•    Kablo gevşemesi
•    Elektrik sorunları
•    Şarj problemleri
•    Alternatörün gücünün düşüklüğü
•    Hava koşulları

Yukarıda bahsi geçen durumların her biri akünün tamamen boşalmasına neden olabilmektedir. Bu sonuçlar ile karşı karşıya kalmamak için siz de firmamız ile görüşme sağlayarak tüm kontrolleri önceden yaptırabilirsiniz. Aynı zaman acil akü servis imkânlarımızdan da faydalanabilirsiniz. Böylece akücü arayışlarınızı da anında sonuçlandırabilirsiniz. 

Akü Acil İletişim Numarası

Akü acil lazım olduğu durumlarda en yakınlarınızdaki firmalar ile iletişime geçebilmek isterseniz. Firmamız pek çok farklı lokasyona intikal edebildiği için sizin adınıza önemli bir fırsattır. Dilediğiniz il ve ilçeden firmamıza ulaşarak akücü  talebinde bulunabilirsiniz. Bu sayede kısa zaman içinde problemlerinizi çözecek olan uzmanlar ile görüşebilir ve yolculuğunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

Ölmez Akü & Yol Yardım şirketimizde yer alan diğer hizmetlerden birkaçı da aşağıdaki gibidir;
•    Yol yardım
•    Akü testi 
•    Akü satışı    

Siz de ihtiyaçlarınızı belirleyerek uzman ekip arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz. Buna ek olarak aracınızdaki sorunun ne olduğunu bilmiyorsanız da ustalarımız ile görüşme talep ederek öncelikli olarak problemin keşfedilmesi için bir süreç başlatabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermeye devam eden firmamıza dilediğiniz zaman ulaşarak bilgi alabilirsiniz.