Yerinde Akü Değişimi

Akü değişimi hizmetinden önce kavranması gereken bir nokta mevcuttur. Bu noktada mekanizmanın neye yaradığı ve neleri etkilediği bilinmelidir. Teknik olarak ele alındığında akü, elektriksel enerjiyi kimyasal olarak depolayan bir yapıdadır. Aynı zamanda ihtiyaç anında kullanılabilen bir kaynaktır. Dolayısıyla hasar alması sürüş kalitenizi etkileyip sizi yol yardımı almak durumunda bırakabilmektedir. 

Bahsedilen durumlar ile karşı karşıya kaldığınızda firmamız ile iletişime geçerek profesyonel bir destek alabilirsiniz. Yolda kaldığınızda ya da aracınızın acil bir problemi olduğunu gözlemlediğinizde de bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yerinde değişim kategorimiz sayesinde vasıtanız ile bir yere gelmeniz beklenmeden hızlıca müdahale edilmektedir. Dolayısıyla vakit kaybı yaşamadan çözüme kavuşabilirsiniz.

Akü Değişim Nasıl Yapılır?

‘’Akü değişimi nasıl yapılır?’’ sorusu pek çok kişinin merak ettiği bir konudur. 

Akü değişimi yapılırken dikkat edilmesi gereken birkaç unsur da mevcuttur. Örnek vermek gerekirse;
•    Gerekli olan işlemi uygulamadan önce el freninin çekilmesi gereklidir. 
•    Güvenlik önlemleri alınmalıdır. 
•    Kısa devre oluşturabilecek materyaller vücuttan uzaklaştırılmalıdır. (küpe, takı, yüzük gibi.)
•    Korozyona karşı aracın pozitif ve negatif olan kablo uçları zımpara ile temizlenmelidir. 

Alanında uzman olan kişiler tarafından tüm bu maddeler uygulandıktan sonra beyinli araçlarda akü değişimi gerçekleştirebilmek oldukça kolaydır. Siz de tüm güvenlik önlemlerinin alınarak uygulama yapıldığı, güvenilir firmamızdan destek alabilirsiniz. Bu sayede sürecinizi problemsiz bir şekilde sonuca erdirecek olan ustalar ile iş birliği yapabilir ve aracınızın aküsünün değişimini tamamlatabilirsiniz. 

Mevcut Akü Değişimi Fiyatları

Akü değişimi hizmeti için net bir fiyat bilgisi verebilmek mümkün değildir. Bunun sebebi ise mevcut akü değişimi kategorisinde yer alan ödeme planlarının hizmete göre detaylandırılıyor olmasıdır. Siz de bir destek almadan önce telefon numaralarımız üzerinden bizimle görüşme talep edebilirsiniz. Böylelikle süreç sonunda ödeyeceğiniz tutar hakkında sağlıklı bir bilgi alabilirsiniz.

Fiyatlandırmalarda belirleyici olan farklı unsurlar da mevcuttur. Bunlardan bazıları şu şekilde listelenebilir;
•    Aracın güncel durumu
•    İşlem zorluğu 
•    Kullanılacak ekipmanlar
•    Kilometre bazında hesaplamalar

Yukarıda yer alan tüm kriterler detaylı olarak incelendikten sonra sizlere sabit bir fiyat bilgilendirmesi yapılabilmektedir.  
Ölmez Akü & Yol Yardım her zaman güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşamanız için gerekli olan her konuda yanınızda. Akünüzün bittiği beklenmedik anlarda da sunduğu hizmetler ile 7/24 yanınızda.